Milot Rashica kërkon të ndërpresë ‘agjërimin’, Freiburg – Werder Bremen - Gazeta Express

Milot Rashica kërkon të ndërpresë ‘agjërimin’, Freiburg – Werder Bremen

Gazeta Express

23/05/2020 14:38

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Freiburg dhe Werder Bremen.

Milot Rashica edhe këtë ndeshje e nis titullar.

Pas humbjes befasuese në shtëpi 1-4 nga Bayer Leverkusen, Werderi do të kërkojë këndelljen kundër Freiburgut.

Werder është në zonën e rrezikshme dhe rrezikon rënien në Bundesliga 2, andaj sot u duhet patjetër fitorja, raporton Gazeta Express.

Amir Abrashi është në stol për Freiburgun.

Freiburg:

Werder: