Milan - Newcastle United, publikohen formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(53) "milan-newcastle-united-publikohen-formacionet-zyrtare"

Milan – Newcastle United, publikohen formacionet zyrtare

Sport

Gazeta Express

19/09/2023 17:46

Emocionet e Ligës së Kampionëve rikthehen sonte.

Një nga ndeshjet më interesante për këtë të martë është ajo mes Milanit dhe Newcastle United, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 18:45, në stadiumin “San Siro”, teksa i takon raundit të parë në Grupin F.

Formacionet zyrtare:

Milan:

Newcastle United:

/Gazeta Express/