Milan - Borussia Dortmund, publikohen formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(54) "milan-borussia-dortmund-publikohen-formacionet-zyrtare"

Milan – Borussia Dortmund, publikohen formacionet zyrtare

Sport

Gazeta Express

28/11/2023 19:56

Milani dhe Borussia Dortmundi do të takohen sonte në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja do të zhvillohet në “San Siro”, me fillim prej orës 21:00 – shkruan Gazet Express.

Lexo Edhe:

Kjo ndeshje i takon xhiros së pestë dhe të parafundit në Grupin F, në të cilin ende gjithçka është e hapur.

Borussia Dortmundi prin në këtë grup me 7 pikë, teksa Milani është i treti me 5 sosh.

Formacionet zyrtare:

/Gazeta Express/