Mikela Pupa pritet që të bëhet nënë - Gazeta Express
string(35) "mikela-pupa-pritet-qe-te-behet-nene"

Mikela Pupa pritet që të bëhet nënë

Yjet

Gazeta Express

03/06/2024 20:59

Ish-banorja e “Big Brother Vip Albania” Mikela Pupa do të bëhet nënë për herë të parë. Ishte një foto e saj krah Efit ajo që nxiti aludimet, pasi komentet u tejmbushën me urime për pritjen e ëmbël.

Sot Mikela organizon “babyshower” dhe pjesë e saj janë mikeshat e saj, disa të njohura për publikun. Një prej tyre, Lediona Xheladinaj, ka ndarë disa pamje në “instastory”.

Lexo Edhe:

Ajo ka postuar një foto krah Mikelës, e cila shfaqet e veshur me të bardha dhe në pah bie barku i saj i rrumbullakosur.