Mike Tyson rikthim shpërthyes, sherr në një emision televiziv - Gazeta Express

Sporte tjera

Gazeta Express

29/05/2020 8:44

Mike Tyson rikthim shpërthyes, sherr në një emision televiziv

Sporte tjera

Gazeta Express

29/05/2020 8:44

Mike Tyson përgatitet për rikthimin e bujshëm në boks. Ndërkohë, ai ka qenë i ftuar në spektaklin e AEW Dynamite, një program televiziv amerikan i dedikuar wrestling.

Arsyeja ishte hakmarrja që Chris Jericho kishte ndaj ish-boksierit ndaj “Majkut të Hekurt”, për një goditje që kishte marrë në vitin 2010, në “Monday Night Raw”.

Nuk pati asnjë falje, pasi Mike Tyson ishte protagonist i një sherri që nisi bashkë me stafin e tij ndaj rivalëve në ring, duke treguar se është gati për ring dhe për spektakël.

WHAT HAPPENED WHEN MIKE TYSON STEPPED INTO THE AEW RING? | AEW DYNAMITE 5/27/20, JACKSONVILLE, FL

AEWDynamite airs Every Wednesday 8/7c on TNT How to watch Dynamite Fite TV – www.fite.tv/channel/aew BR Live – www.AEWonBRLive.com TNT – www.tntdrama.com/al…