Mijëra tifozë të Liverpoolit dëfrehen në Paris me këngën e Dua Lipës - Gazeta Express
string(68) "mijera-tifoze-te-liverpoolit-defrehen-ne-paris-me-kengen-e-dua-lipes"

Mijëra tifozë të Liverpoolit dëfrehen në Paris me këngën e Dua Lipës

Futboll

Gazeta Express

28/05/2022 17:21

Liverpooli dhe Real Madridi do të takohen sonte në finalen e Ligës së Kampionëve.

Ndeshja mes tyre do të zhvillohet në “Stade de France” nga ora 21:00, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Pak orë para ndeshjes, në Paris po mbizotëron atmosferë fantastike.

Tifozët e Liverpool po dëfrehen me këngë, teksa mijëra prej tyre po e këndojnë këngën e Dua Lipës, One Kiss.

Që nga finalja e vitit 2018, kënga One Kiss e Dua Lipas u bë si një lloj himni për tifozët dhe lojtarët e Liverpoolit. /Gazeta Express/