Mickoski publikon foton e një personi me armë: Ka dashur të më vrasë - Gazeta Express
string(67) "mickoski-publikon-foton-e-nje-personi-me-arme-ka-dashur-te-me-vrase"

Mickoski publikon foton e një personi me armë: Ka dashur të më vrasë

Ballina

Gazeta Express

06/07/2022 20:43

Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski ka publikuar një fotografi ku shihet një person me pistoletë në dorë, që sipas tij ka dashur ta vrasë, shkruan Gazeta Express.

Mickoski përmes rrjetit social “Facebook” ka kërkuar nga MPB dhe ministri Spasovski që të veprojnë dhe të arrestohet ky person.

Lexo Edhe:

Postimi i plotë i Mickoskit:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=594460328702564&set=a.479735406841724