Mevlani: Jam në mes dy vajzave, Melisës dhe Ledjanës - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

11/01/2021 19:32

Mevlani: Jam në mes dy vajzave, Melisës dhe Ledjanës

TV/Film

Gazeta Express

11/01/2021 19:32

Mevlani njëri ndër konkurrentët e emisionit “përputhen” gjatë emisionit të ditës së sotme bëri një deklaratë duke kërkuar kështu edhe falje për veprimet qe ai kishte bërë kundrejt Sindit javën e kaluar.

Sindi dhe Mevlani ua takuan javën e kaluar duke bërë kështu të habiten të gjithë me veprimet qe Mevlani bëri në atë takim.

Ai u sulmua nga të gjithë për ofendimet që ai bëri kundrejt Sindit, por sot ai kërkoi falje publike duke shtuar kështu se ai kishte qenë një gabim i momentit.

Ndërkaq ajo që mori më se shumti vëmendje ishte se ai deklaroi se në këtë emision është vetëm për dy vajza.

Këto dy vajzat janë, Melisa dhe konkurrentja më e re e përputhen Ledjana. /GazetaExpress/L.K/