Meteo Kosova publikon një video nga momenti kur rrufeja godet për vdekje dy persona, në plazhin e Meksikës - Gazeta Express
string(105) "meteo-kosova-publikon-nje-video-nga-momenti-kur-rrufeja-godet-per-vdekje-dy-persona-ne-plazhin-e-meksikes"

Lajme

Gazeta Express

19/09/2023 14:22

Meteo Kosova publikon një video nga momenti kur rrufeja godet për vdekje dy persona, në plazhin e Meksikës

Lajme

Gazeta Express

19/09/2023 14:22

Një person i cili ishte duke pushuar në plazh ka kapur në kamerë momentin shokues kur rrufeja ka goditur për vdekje dy persona në bregdetin e shtetit Michoacan në Meksikë.

Pamjet janë bërë virale në rrjetet sociale dhe janë publikuar edhe nga “Meteo Ballkan”.

Lexo Edhe:

Në këto pamje shihet momenti kur rrufeja godet dy persona të cilët nuk ishin shumë pranë njëri tjetrit dhe të dy kanë ndërruar jetë.