Meta: Do shihni 'tjetër' President! Me këta 4 persona, vetëm takime me ‘dëshmitarë’ - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

25/05/2020 22:59

Meta: Do shihni ‘tjetër’ President! Me këta 4 persona, vetëm takime me ‘dëshmitarë’

Shqiperi

Gazeta Express

25/05/2020 22:59

Ilir Meta ka deklaruar se duke filluar nga dita e nesërme, të gjithë qytetarët do të shohin një ‘tjetër’ President.

I ftuar në emisionin ‘Opinion’, Meta u ‘zotua’ se takimet me kryeministrin Rama, liderin e opozitës Basha dhe dy ambasadorët e SHBA e BE-së, do të bëhen vetëm me dëshmitarë.

Meta: Nga neser do shihni nje President tjeter. Do kete nje President teper zyrtar. I hapur ne cdo kohe per marredhenie zyrtare institucionale, te miredokumentuara dhe me deshmitare. Me Ramen, me Lulin, me Sorecen dhe me Kim. Me te kater nga neser vetem marredhenie dhe takime institucionale, me deshmitare dhe te miredokumentuara!