Messi, Neymar startojnë për PSG, Rashani starton për Clermont - Gazeta Express
string(59) "messi-neymar-startojne-per-psg-rashani-starton-per-clermont"

Futboll

Gazeta Express

06/08/2022 20:26

Messi, Neymar startojnë për PSG, Rashani starton për Clermont

Futboll

Gazeta Express

06/08/2022 20:26

Treshja më e frikshme e Paris Saint-Germain, Messi, Neymar dhe Mbappe nuk do të jetë e kompletuar sonte në ndeshjen e parë të kampionit francez si mysafirë të Clermont Foot të Elbasan Rashanit

Stadiumi Gabriel Montpied do të jetë sonte nikoqir i ndeshjes së parë të Paris Saint-Germain.

Lexo Edhe:

PSG do ta fillojë ndeshjen e parë si mysafirë të kësaj skuadre.

Nga minuta e parë sonte kanë startuar dyshja Lionel Messi, Neymar por Kylian Mbappe ende nuk ka luajtur.

Ndërkohë për Clermont Foot ka startuar nga minuta e parë Elbasan Rashani. Sulmuesi kosovar ishte në dyshim për këtë ndeshje por pritet të jetë nga minuta e parë në këtë takim. /GazetaExpress/

Formacionet zyrtare:

Clermont

Paris Saint-Germain

Ndeshja fillon në orën 21:00