Messi, Neymar dhe Mbappe startojnë për herë të parë së bashku, formacionet - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

15/09/2021 19:48

Messi, Neymar dhe Mbappe startojnë për herë të parë së bashku, formacionet

Futboll

Gazeta Express

15/09/2021 19:48

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Club Brugge dhe Paris Saint-Germain.

Do të jetë ndeshje e veçantë, pasi për herë të parë, startojnë së bashku në një ndeshje treshja më e frikshme në botën e futbollit sot për sot; Lionel Messi-Neymar-Kylian Mbappe, raporton Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Club Brugge:

Paris Saint-Germain:

Në ndeshjen tjetër në Grupin A, luajnë Manchester City me RB Leipzig, dhe janë publikuar gjithashtu formacionet zyrtare.

Manchester City:

RB Leipzig: Gulacsi; Klostermann, Orban, Mukiele, Angelino; Laimer, Adams; Olmo, Forsberg, Nkunku; Andre Silva.

Sfidat zhvillohet nga ora 21:00. /Gazeta Express/