Messi me familje mbërrin në ceremoninë e ndarjes së Topit të Artë - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 20:16

Messi me familje mbërrin në ceremoninë e ndarjes së Topit të Artë

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 20:16

Lionel Messi ka arritur tani në tapetin e kuq në ceremoninë e ndarjes së Topit të Artë.

Bashkë me Messin janë edhe tre djemtë e tij dhe bashkëshortja, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Messi bashkë me Lewandowskin janë dy kandidatët kryesorë për ta fituar këtë çmim.

Në rast se Messi e fiton, ky do të ishte Topi i shtatë i Artë për të. /Gazeta Express/