Messi e injoron keq gjyqtarin në fund të ndeshjes - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

09/08/2020 9:27

Messi e injoron keq gjyqtarin në fund të ndeshjes

Futboll

Gazeta Express

09/08/2020 9:27

Lionel Messi e ka ndihmuar Barcelonën të kualifikohet në çerekfinale të Ligës së Kampionëve me një super paraqitje në ‘Camp Nou’ kundër Napolit.

Ai ishte më i miri i takimit dhe madje shënoi një gol shumë të bukur.

Leo ishte i zemëruar gjatë gjithë takimit për ndërhyrjet që merrte nga kundërshtarët, derisa për këtë e ka fajësuar gjyqtarin, Cüneyt Çakır.

Në fund të takimit është zbuluar një video ku Messi shihet duke ia drejtuar gishtin gjyqtarit turk dhe refuzon ta përshëndesë. /Gazeta Express/