Messi dhe Mbappe s’mund ta ndihmojnë Parisin pa Neymarin - Gazeta Express
string(55) "messi-dhe-mbappe-smund-ta-ndihmojne-parisin-pa-neymarin"

Sport

Gazeta Express

01/12/2021 23:05

Messi dhe Mbappe s’mund ta ndihmojnë Parisin pa Neymarin

Sport

Gazeta Express

01/12/2021 23:05

Parisi ka marrë vetëm një pikë në udhëtim te Nice.

Te besuarit e Pochettinos nuk arritën që të shënojnë golin e tri pikëve pavarësisht tentimeve të shumta me Lionel Messin dhe Kylian Mbappen.

Lexo Edhe:

Atyre iu mungoi shumë Neymar, që shkëlqen sa herë zbret në fushë me PSG-në.

Kështu, në fund sfida u mbyll me rezultatin që edhe filloi, 0-0.

Ky gabim nuk përbën asnjë rrezik për Parisin në renditje, pasi aktualisht ka 41 pikë, 12 më shumë se Marseille në vendin e dytë.

Para ndeshjes, Leo e prezantoi Topin e Artë në Parc des Princes para tifozëve. /Gazeta Express/