Messi dhe Antonela shfaqën në top formë në Ibiza - Gazeta Express
string(48) "messi-dhe-antonela-shfaqen-ne-top-forme-ne-ibiza"

Yjet

Gazeta Express

29/06/2022 22:06

Messi dhe Antonela shfaqën në top formë në Ibiza

Yjet

Gazeta Express

29/06/2022 22:06

Lionel Messi ka treguar trupin e tij muskuloz në anije teksa i afrohet gruas së tij Antonela Roccuzo dhe flirton me të në një varkë luksoze gjatë pushimeve të tij në Ibiza me shokët e tij të ish Barcelona, Cesc Fabregas dhe Luis Suarez

Ai është është duke shijuar diellin duke bërë shumë qejf me gruan e tij Antonela Roccuzzo dhe shokët e tij Cesc Fabregas dhe Luis Suarez.

Lionel Messi edhe sot është parë me gruan e tij e ku kanë shijuar në maksimum një udhëtim me anije luksoze në Formentera të Spanjës.

Futbollisti i Paris Saint-Germain (35) ka treguar trupin e tij të tonifikuar dhe bashkë me gruan e tij ai duket në top formë. /GazetaExpress/