Mes Norës dhe Erës, ja kë zgjedh Robert Berisha - Gazeta Express
string(46) "mes-nores-dhe-eres-ja-ke-zgjedh-robert-berisha"

Mes Norës dhe Erës, ja kë zgjedh Robert Berisha

TV/Film

Gazeta Express

10/06/2022 23:02

Episodi e re e emisionit “Mirage” erdhi me materiale të shumta.

Intervista ekskluzive dhe të rejat e fundit nga shoubizi ishin pjesë e këtij edicioni, shkruan lajmi.net

Lexo Edhe:

Edhe këtë javë u transmetua rubrika “Kë Zgjedh”, ku protagonist ishte këngëtari Robert Berisha.

Roberti u detyrua të bënte zgjedhjen e tij për disa nga fytyrat publike dhe personat e tij të dashur.

Berisha, u pyet edhe se kë zgjedh mes Norës dhe Erës.

Përgjigjen për këtë do ta kuptoni duke klikuar mbi VIDEON KËTU