Mes Julit dhe Meritonit, ja kush shpallet finalisti i dytë i ‘BBV’ - Gazeta Express
string(63) "mes-julit-dhe-meritonit-ja-kush-shpallet-finalisti-i-dyte-i-bbv"

TV/Film

Gazeta Express

15/05/2024 0:44

Mes Julit dhe Meritonit, ja kush shpallet finalisti i dytë i ‘BBV’

TV/Film

Gazeta Express

15/05/2024 0:44

Julian Deda është shpallur finalisti i dytë i këtij edicioni të tretë të Big Brother VIP.

“Publiku ka vendosur që finalisti i dytë mes Julit dhe Meritonit të jetë Juli”– thuhej në zarfin e lexuar nga moderatori i Big Brother VIP, Ledion Liço.

Pas shpalljes si finalist, Juli falenderoi të gjithë përkrahësit.

Lexo Edhe:

‘Shumë faleminderit. Një gjë kam për të të thënë, faleminderit zemrave të mija”– tha Juli pas shpalljes finalist.

Ndërkohë, Meritoni do të vazhdojë qëndrimin në shtëpi.