Mërzitet Romeo: Më bënë jo burrë - Gazeta Express
string(31) "merzitet-romeo-me-bene-jo-burre"

TV/Film

Gazeta Express

30/04/2024 21:14

Mërzitet Romeo: Më bënë jo burrë

TV/Film

Gazeta Express

30/04/2024 21:14

Teksa qëndronte në ambientet e jashtme të shtëpisë dhe larg banorëve të tjerë, Romeo është shfaqur paksa i mërzitur.

Kjo gjë siç duket ka rënë në sy të partneres së tij, Heidit, e cila i është afruar dhe e ka pyetur se çfarë e shqetësonte.

Lexo Edhe:

Romeo i shprehet se është prekur nga fakti se e kanë quajtuar ‘i pa burrë’.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga biseda:

Heidi: Pse je kaq i mërzitur?

Romeo: Më bënë jo burrë o zemër asgjë, ka ndonjë gjë të bukur?

Heidi: Për mua nuk vlen ajo.

Romeo: Për mua vlen.