Merr flakë një automjet në parkingun e qendrës tregtare në Tiranë - Gazeta Express
string(65) "merr-flake-nje-automjet-ne-parkingun-e-qendres-tregtare-ne-tirane"

Shqiperi

Gazeta Express

27/01/2023 22:39

Merr flakë një automjet në parkingun e qendrës tregtare në Tiranë

Shqiperi

Gazeta Express

27/01/2023 22:39

Një automjet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në parkingun e një qendre tregtare në kryeqytet.

Bëhet me dije se mjeti ka marrë flakë në parkingun e qendrës “ETC” në bulevardin Bajram Curri rreth orës 22:00.

Lexo Edhe:

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, ndërsa ende nuk dihet shkaku i flakëve.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 27.01.2023, rreth orës 22:00, në një automjet në parkingun e një qendër tregtare, në bulevardin “Bajram Curri”, ka rënë zjarr.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/Gazeta Express