Merr flakë makina para Kryeministrisë, dalin pamjet - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

14/02/2020 14:07

Merr flakë makina para Kryeministrisë, dalin pamjet

Ballina

Gazeta Express

14/02/2020 14:07

Merr flake nje makine ne bulevard prane Kryeministrisë ne Tirane. Ngjarja ka ndodhur ne mesdite, ne rrethana qe ende presin te sqarohen nga policia. 

Forcat e policisë ndodhen në vendngjarje për të hetuar ngjarjen dhe për të zbuluar shkaqet e zjarrit. Nderkohe qe ne vend ka shkuar edhe zjarrfikesja, per shuarjen e zjarrit.

digjet golfi para kryeministrise
Digjet makina kryeministria (7)
Digjet makina kryeministria (6)
Digjet makina kryeministria (5)
Digjet makina kryeministria (4)
Digjet makina kryeministria (3)
Digjet makina kryeministria (2)
Digjet makina kryeministria (1)
makina3
makina2
makina1
makina

Ambienti eshte pushtuar nga tymi, qe eshte bere shqetesim edhe per kalimtaret, qe pikerisht ne kete vend presin te marrin autobusin.