Meritoni ia qanë hallin Heidit: Më mungon Ilnisa por e di që është me vajzën - Gazeta Express
string(75) "meritoni-ia-qane-hallin-heidit-me-mungon-ilnisa-por-e-di-qe-eshte-me-vajzen"

TV/Film

Gazeta Express

26/04/2024 21:21

Meritoni ia qanë hallin Heidit: Më mungon Ilnisa por e di që është me vajzën

TV/Film

Gazeta Express

26/04/2024 21:21

Orët e para të mëngjesit të sotëm, Meritoni shkoi në suitën ku po qëndron çifti Romeo-Heidi.

Në një bisedë të zhvilluar me Heidin, Meritoni shpreh mallin dhe dashurinë që ka me Ilnisën, një ish-banore e ‘BBV3’ me të cilën krijoi një marrëdhënie brenda shtëpisë.

Lexo Edhe:

Banori shprehet se i mungon por të paktën ajo ndjehet e lumtur pasi është me vajzën dhe familjarët e saj. Më pas shton se në lojë është për të dy madje shpeshherë ka treguar se do ta fitoj ai këtë format për veten dhe për Ilnisën.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

“E di që i mungoj dhe njësoj më mungon dhe ajo mua. Por të paktën është me vajzën, Anaisin me dashurinë e saj.        

Unë jam këtu për të dy. Unë jam i lumtur që e kam Ilnisën në jetën time. Jam shumë me fat. E kam shpirt.” -shprehet Meritoni.