Meritoni dhe Ilnisa skualifikohen nga Big Brother VIP Albania 3 - Gazeta Express
string(63) "meritoni-dhe-ilnisa-skualifikohen-nga-big-brother-vip-albania-3"

Meritoni dhe Ilnisa skualifikohen nga Big Brother VIP Albania 3

TV/Film

Gazeta Express

02/04/2024 23:20

Sonte është duke u zhvilluar prime i Big Brother VIP Albania 3

Gjatë natës së sonte pati një zarf të zi në shtëpi në të cilin shkruante se janë të skualifikuar.

Lexo Edhe:

Por e tërë kjo duket se është një lojë e Big Brother pasi që as Egla nuk duket se është përjashtuar nga loja.

Kjo pasi që në dhomën e bardhë është shfaqur Egla që duket se ka qëndruar në izolim në 48 orët e fundit.

Çka do të ndodh, mbetet të shihet pas pak. /GazetaExpress/