Meritoni apo Juli? Hapet televotimi për finalistin e dytë të Big Brother Albania VIP 3 - Gazeta Express
string(85) "meritoni-apo-juli-hapet-televotimi-per-finalistin-e-dyte-te-big-brother-albania-vip-3"

Rozë

Gazeta Express

12/05/2024 8:50

Meritoni apo Juli? Hapet televotimi për finalistin e dytë të Big Brother Albania VIP 3

Rozë

Gazeta Express

12/05/2024 8:50

Meritoni dhe Juli u zgjodhën gjatë ditëve të fundit si dy finalistë nga Romeo dhe kjo zgjedhje çoi menjëherë në nominim të dy banorët.

Finalisti i dytë i edicionit të tretë të Big Brother Albania VIP do të zgjidhet në Prime-n e të martës së ardhshme.

Lexo Edhe:

Sa i përket banorit tjetër, për atë nuk do të ketë asnjë penalitet. /TCh/