Meridian EXPRESS feston 10 vjetorin e themelimit - Gazeta Express
string(48) "meridian-express-feston-10-vjetorin-e-themelimit"

Meridian EXPRESS feston 10 vjetorin e themelimit

Lajme

Gazeta Express

01/10/2022 12:36

Rrjeti i marketeve të lagjjes me moton n’derë të shtëpisë feston ditëlindjen e 10’të. Themelimi i Meridian Express ka shfaqur një inovacion në treg. Cilësia e lartë, kualiteti, korrektësia si dhe shërbimet kualitative kanë ndikuar në zhvillimin e marketeve tona në mënyrë që produktet e Meridian Express, Meridian Kitchen dhe Buka Bakery të jenë një zgjedhje e shëndetshme për konsumatorët.

Shtrirja në 8 qytete me 41 marekte të hapura dhe shërbimi kualitativ ka bërë që të jetë zgjedhja dhe përgjigjja e parë e çdo konsumatori.
Meridian Express në ditëlindjen e 10 vjetorit, për konsuamtorët e saj , ka lansuar kampanjën më të madhe “FITO BANESE NE PRISHTINE”. Për cdo blerje mbi 20 euro , ju mund te bëheni fitues potencial I banesës. Përveç kësaj më 1 tetor, për cdo blerje mbi 10 euro ,për të gjithë konsumatorët bukë Malësie Gratis.Me 2 tetor , dyfishim I pikëve në Programin e lojalitetit “Kartela ime”.Poashtu ju sjellim një ofertë bombastike me cmimet më të lira në treg.

Lexo Edhe:

Kampanjën e 10 vjetorit të themelimit,Meridian Express e filloi me SOS Fshatrat e Kosovës, ku poashtu shënuan edhe dekadëen e miqësisë, pasi që nga themelimi, ky biznes gjithmonë ka përkrahur SOS Fshatin. Andaj për të shënuar këtë rast, në një ceremoni në SOS Fshat, Meridian Express dhuroi 10 mijë euro për SOS Fshatrat e Fëmijëve.

Përgjatë këtyre 10 viteve, kompania Meridian Express , në vazhdimësi ka përkrahur iniciativa të cilat për qëllim kanë zhvillimin dhe mirëqenjen e komunitetit ku operon.
Meridian Express është bashkë-themeluese e rrjetit CSR Kosova, fitues i cmimit FIDES për Filantropi, Mik i Fëmijeve, si dhe pjesë e shumë inciativave tjera në vend.