Mërgimtari 15-vjeçar bëhet viral me deklaratën simpatike: Baci Faik s’po m’ len me shku te dajtë - Gazeta Express
string(93) "mergimtari-15-vjecar-behet-viral-me-deklaraten-simpatike-baci-faik-spo-m-len-me-shku-te-dajte"

Mërgimtari 15-vjeçar bëhet viral me deklaratën simpatike: Baci Faik s’po m’ len me shku te dajtë

Lajme

Gazeta Express

11/08/2022 9:06

Emisioni “Era Verë” në T7 ka realizuar mbrëmë një lidhje direkte nga sheshet e Prishtinës, me ç’ rast atmosfera ishte e jashtëzakonshme për shkak të numrit të madh të mërgimtarëve.

I tillë ishte edhe Eduardi, një mërgimtar 15-vjeçar i cili iu ofrua vet kamerës duke shprehur dëshirën që të flas.

Lexo Edhe:

Gazetar: Liridon Spahiu

Ai me deklaratat e tij menjëherë është bërë viral duke marr komente shumë pozitive. Mes tjerash, ai u ankua se nuk po e lejojnë të shkojë te dajat. Madje, pati një lutje përmes emisionit për bacin Besnik, siç e quajti ai.

Këtë deklaratë dhe momente të tjera interesante me të mund t’i shikoni në videon më poshtë.