“Mendoj se më pëlqen të zgjohem në Vegas” - Gazeta Express
string(39) "mendoj-se-me-pelqen-te-zgjohem-ne-vegas"

Yjet

Gazeta Express

21/10/2022 20:12

“Mendoj se më pëlqen të zgjohem në Vegas”

Yjet

Gazeta Express

21/10/2022 20:12

Victoria Justice ka treguar trupin e saj në bikine rozë të zbehta teksa ka kaluar një ditë në SPA në Qytetin e Mëkateve.

“Mendoj se më pëlqen të zgjohem në Vegas”, ka thënë ai.

Victoria Justice është duke u argëtuar në Las Vegas.

Aktorja 29 vjeçare e “Victorious” është parë me një palë bikine të kombinuara me ngjyrat e verdha dhe rozë, teksa ajo ka shijuar notin në një pishinë brenda.

Ajo ka zgjedhur Instagramin për të treguar edhe disa poza të mira që ka bërë për edicionin e revistës “Sports Illustrated”, e në të cilat ajo ka treguar asetet e saj. /GazetaExpress/