Melisa publikon këngën "U kry", shfaqet joshëse në videoklip - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

19/02/2021 16:20

Melisa publikon këngën “U kry”, shfaqet joshëse në videoklip

Rozë

Gazeta Express

19/02/2021 16:20

Ish-konkurrentja e Përputhen, Melisa Lleshi ka zbuluar talentin e saj, shkruan Gazeta Express.

Melisa parapak minutash ka publikuar këngën “U kry”, e cila për vetëm pak minuta mori më shumë se 15 mijë klikime në kanalin zyrtar “Youtube”.

Melisa në këngën të cilën e ka shoqëuar me videoklip është shfaqur mjaft tërheqëse si dhe me një vallëzim mjaftë provokues.

Melisa është shfaqur mjaft ndryshe nga ajo se çfarë kanë parë fansat tek emisioni “Përputhen”.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e plotë: