Melinda tregon të pasmet thotë: A do bëhesh Valentini i imë - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

13/02/2020 22:44

Melinda tregon të pasmet thotë: A do bëhesh Valentini i imë

Ballina

Gazeta Express

13/02/2020 22:44

Reperja kosovare është shfaqur tepër e nxehtë sonte në një foto që ajo e ka prezantuar në Instagram

Kosovarja, është parë e veshur në të kuqe por poza e saj e shtrirë në shtrat është tepër provokative.

“A do të jesh ti Valentini i imë”, ka shkruar Melinda derisa ekspozon të pasmet e saj seksi e shtrirë në një krevat.

View this post on Instagram

Will you be my Valentine? ❤️

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Kënga e fundit e Melindës ishte kënga “Karma” të cilën ajo e promovoi pak para përfundimit të vitit 2019 dhe është njëra prej këngëve që u bë hit në Kosovë.

Ende nuk dihet se cili do të jetë projekti i radhës i reperes. /GazetaExpress/