Melinda shfaqet nga Italia, dikush po i shkruan “non-stop” - Gazeta Express
string(55) "melinda-shfaqet-nga-italia-dikush-po-i-shkruan-non-stop"

Yjet

Gazeta Express

29/05/2023 21:20

Melinda shfaqet nga Italia, dikush po i shkruan “non-stop”

Yjet

Gazeta Express

29/05/2023 21:20

Këngëtarja dhe reperja ka zgjedhur Italinë për ta punuar një video klip të ri muzikor

S’paku kështu duket nga disa foto që ajo ka postuar në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Bukuroshja dhe këngëtarja di të jetë tepër seksi dhe joshëse në paraqitjet e saj dhe kështu ka bërë edhe këtë herë ku është shfaqur me një veshje të bardhë provokative ku tregon asetet e saj seksi.

“Pom shkrun non stop ti”, është përshkrimi që ajo ju ka bërë fotove, duke lënë kështu mundësinë se kemi të bëjmë me një varg të këngës së saj me të re. /GazetaExpress/