Melinda, na ngroh me fotot e saj të fundit - Gazeta Express
string(41) "melinda-na-ngroh-me-fotot-e-saj-te-fundit"

Yjet

Gazeta Express

03/01/2022 20:46

Melinda, na ngroh me fotot e saj të fundit

Yjet

Gazeta Express

03/01/2022 20:46

Reperja dhe këngëtarja e njohur Melinda Ademi ka ardhur me një sërë fotosh të nxehta në fillim të këtij viti

Ajo është e njohur jo vetëm për këngët e saj problematike, por edhe për fotot e saj që poston nëpër rrjetet sociale.

Kësaj radhe ajo ka vënë në fokus të pasmet e saj, derisa bën poza seksi afër bredhit të stolisur për festat e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.

Edhe përshëndetja për Vitin e Ri ka qenë koxha interesante nga reperja.

“Hey 2022, Bring it on, Bitches”, ka shkruar ajo në këtë seri fotosh në Instagram. /GazetaExpress/