Melinda me bikine nga Dhërmia: E kam një befasi - Gazeta Express
string(46) "melinda-me-bikine-nga-dhermia-e-kam-nje-befasi"

Yjet

Gazeta Express

01/07/2022 1:36

Melinda me bikine nga Dhërmia: E kam një befasi

Yjet

Gazeta Express

01/07/2022 1:36

Këngëtarja Melinda Ademi e ka filluar verën me hite të nxehta

Këngëtarja dhe reperja që shquhet për tekste provokative dhe lirika interesante, është parë sot në Dhermi e ku nga atje ka sjell një set fotografik për fansat e saj.

Përpos fotove tepër provokative në bikine të masës së vogël, Melinda e ka shoqëruar edhe me një status interesant.

“befasija do te zbulohet se shpejti… per ket moment po ju tregoj qysh kom kalu n’deti 🐚⚓️🌊”, ka shkruar ajo. /GazetaExpress/