Melinda lëvizje provokuese me këngën e saj të re me Gjikon - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

31/08/2020 9:47

Melinda lëvizje provokuese me këngën e saj të re me Gjikon

Rozë

Gazeta Express

31/08/2020 9:47

Melinda dhe Gjiko kanë publikuar dje bashkëpunimin, këngën me titull ‘X5’ të cilën e kanë sjellë me videoklip.

Melinda po e shijon suksesin e bashkëpunimit me Gjikon.

Kënga “X5” u pëlqye shumë nga publiku dhe në të Melinda u shfaq mjaft atraktive, detaj ky i cili nuk kishte se si të mos binte në sy.

GJIKO x MELINDA – X5

Po aq atraktive ajo u shfaq edhe në videot e publikuara në rrjete sociale, ku shihet duke kërcyer me këngën e saj të re.

Reperja bënte ndërkohë lëvizje provokuese.