Melinda ka një paralajmërim për ta bërë - Gazeta Express
string(39) "melinda-ka-nje-paralajmerim-per-ta-bere"

Muzike

Gazeta Express

14/06/2023 23:27

Melinda ka një paralajmërim për ta bërë

Muzike

Gazeta Express

14/06/2023 23:27

Melinda Ademi ka postuar një set fotografik në Instagram dhe me këtë ajo ka paralajmëruar përsëri këngë të re

Këngëtarja dhe reperja ka qenë shumë aktive me këngë këtë vit.

Lexo Edhe:

Para disa dite ajo u shfaq me këngën “Ferrarri” bashkë me Bardhin dhe deri me tani kënga është shndërruar në një hit me 5.9 milionë klikime për vetëm 12 ditë.

“A jeni gati për këngë t’re”, ka shkruar poshtë këtyre fotove Melinda derisa ka pasur të veshur një fustan të kaltër me shpinën jashtë. /GazetaExpress/