Melinda e Rina sjellin “tornadon” e tyre - Gazeta Express
string(38) "melinda-e-rina-sjellin-tornadon-e-tyre"

Melinda e Rina sjellin “tornadon” e tyre

Muzike

Gazeta Express

20/07/2023 20:32

Edhe një bashkëpunim i ri në këtë verë, i frytshëm mes Melindës dhe Rina Balajt

Dy këngëtarët e njohura edhe si repere kanë sjellë për fansat e tyre këngën “Tornado”, një këngë kjo me ritme verore.

Lexo Edhe:

Kjo është njëra prej këngëve që Melinda ka realizuar këtë verë, derisa Rina nuk ka qenë shumë aktive.

Interesante në këtë klip është se dy vajzat puthën edhe në buzë gjatë klipit.

Kjo këngë është një prodhim i Panda Music, derisa teksti është shkruar nga Tonic & Denk dhe Melinda. /GazetaExpress/