Melinda e Rina sjellin “Tornado” - Gazeta Express
string(30) "melinda-e-rina-sjellin-tornado"

Melinda e Rina sjellin “Tornado”

Muzike

Gazeta Express

11/07/2023 20:15

Dy reperët dhe këngëtarët, Melinda Ademi dhe Rina Balaj kanë bashkuar forcat për të sjellë një këngë të re për këtë verë

Edhe kjo verë, ashtu si vera e vitit të kaluar, është duke u përcjellë me bashkëpunime të ndryshme interesante.

Lexo Edhe:

I tillë është edhe bashkëpunimi i fundit që pritet të lansohet këtyre ditëve në mes të Melindës dhe Rinës.

Mbrëmë të dy reperët dhe këngëtarët lansuan një teaser të këngës, derisa poshtë kësaj video shkruan:

“TORNADO 🌪️ LOADING … prod by @pandamuslc”, duke treguar se kënga e tyre mban këtë titull derisa të dyja ato janë të veshura në bikine. /GazetaExpress/