Melinda Ademi “thumbon” hapur koleget - Gazeta Express
string(35) "melinda-ademi-thumbon-hapur-koleget"

Melinda Ademi “thumbon” hapur koleget

Rozë

Gazeta Express

31/07/2022 17:09

Reperja Melinda Ademi ka bërë disa video në InstaStory, ku ka akuzuar koleget e saj për kopjim.

Ajo thekson se në vitin 2018 estrada shqiptare dukej më ndryshe, ndërsa tani të gjithë duken si ajo.

Lexo Edhe:

“Çfarë po më duket ekstrem qesharake kështu në 2018 krejt estrada shqiptare është dukur ndryshe, e në ditët e sotme 2022 po duken të gjithë si unë, a jeni shkuar te mjekët me fotografinë time, apo çfarë është bërë kështu? Realiteti është realitet, mos u prekni vetëm shikoni fotot para dhe pas dhe do e shihni se çfarë po them, sepse jam e vërteta në këtë në rregull”-shprehet ajo.