Mekanizmi i Big Brother për finalistin e parë/ Luizi dhe Dea Mishel përballë njëri tjetrit - Gazeta Express
string(89) "mekanizmi-i-big-brother-per-finalistin-e-pare-luizi-dhe-dea-mishel-perballe-njeri-tjetrit"

Mekanizmi i Big Brother për finalistin e parë/ Luizi dhe Dea Mishel përballë njëri tjetrit

TV/Film

Gazeta Express

19/04/2023 0:52

Finalisiti i parë i Big Brother VIP 2, do të shpallet të shtunën në prime-n e ardhshëm.

Në dhomën e rrëfimit secili banorë zgjodhi dy emrat që ata dëshironin për t’i parë finalistë.

Lexo Edhe:

Me shumicë votash nga banorët, më të votuarit kanë qënë Luizi, Dea Mishel dhe Kristi.                            

Banorët me më shumë vota  kanë qenë Dea dhe Luizi, të cilët  do të përballen me njeri tjetrin në një televotim që u hap gjatë mbrëmjes së sotme, ku do të jetë publiku ai që do të zgjedh me anë të votave finalistin e parë.