Megi shfaqet me bikine dhe status interesant: Verë 2023, gjoks 2009 - Gazeta Express
string(65) "megi-shfaqet-me-bikine-dhe-status-interesant-vere-2023-gjoks-2009"

Megi shfaqet me bikine dhe status interesant: Verë 2023, gjoks 2009

Yjet

Gazeta Express

29/05/2023 21:04

Prezantuesja dhe aktorja Megi Pojani ka zgjedhur që të pushojë pasi që prezantojë Big Brother VIP Fun Club për edicionin e dytë

Bukuroshja zeshkane është parë duke u rrëzitur me shoqërinë e saj në jaht, derisa ka pasur të veshur një pal bikine të kuqe.

Lexo Edhe:

“Verë 2023. Gjoks 2009”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotove dhe videove që ka postuar në Instagram.

Megi ishte njëra prej atyre moderatorëve që u involvuan sivjet në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania 2, ku prezantonte dhe moderonte Fun Clubin.

Pas këtij emisioni ajo ka zgjedhur që të marrë pak diell në det, ku ka huazuar një jaht. /GazetaExpress/