Megi Pojani pritet që ta prezantojë Big Brother VIP Fan Club - Gazeta Express
string(60) "megi-pojani-pritet-qe-ta-prezantoje-big-brother-vip-fan-club"

Megi Pojani pritet që ta prezantojë Big Brother VIP Fan Club

TV/Film

Gazeta Express

06/01/2023 22:52

Prezantuesja dhe aktorja shqiptare Megi Pojani pritet që të jetë prezantuese në Big Brother VIP Fan Club Albania.

Këtë e ka bërë të ditur një burim i afërt me Top Channel për Gazetën Express.

Lexo Edhe:

Deri me tani ky emision është prezantuar nga Dojna Mema dhe duket që bukuroshja shqiptare do ta zëvendësojë atë.

“Megi Pojani pritet që të jetë prezantuese e Big Brother VIP Fan Club Albania”, ka shkruar ajo. /GazetaExpress/