Megi Pojani për Ledion Liçon: Elegant edhe kur të pushon nga puna - Gazeta Express
string(64) "megi-pojani-per-ledion-licon-elegant-edhe-kur-te-pushon-nga-puna"

Megi Pojani për Ledion Liçon: Elegant edhe kur të pushon nga puna

Yjet

Gazeta Express

28/03/2024 22:03

Në prime e të martës, Ledion Liço me shaka është shprehur se sezonin e ardhshëm do të jetë ai që do të prezantojë programin e dashurisë “Për’puthen” dhe ky koment erdhi pasi në studio u diskutua marrëdhënia e Heidit dhe Romeos.

“Unë vitin që vjen do prezantoj emisonin “Për’puthen”, ju e dini besoj”, është shprehur Ledioni në videon që është bërë virale në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Moderatorja e “Për’puthen” Megi Pojani ka publikuar një prej memeve që qarkullon në rrjet dhe ka shkruar se Ledioni është shumë elegant edhe kur të heq nga puna.

“Elegant si gjithnjë Ledion Lico edhe në pushimet nga puna“, ka shkruar Megi në Instastory.