Megi Pojani çudit plazhin me pozat e saj - Gazeta Express
string(40) "megi-pojani-cudit-plazhin-me-pozat-e-saj"

Megi Pojani çudit plazhin me pozat e saj

Yjet

Gazeta Express

27/06/2022 23:14

Prezantuesja dhe aktorja Megi Pojani vazhdon t’i argëtojë fansat me fotot e saj provokuese në Instagram

Bukuroshja shqiptare sot është parë me një set fotosh në Instagram, teksa shihet se ka filluar që të shijojë pushimet e verës.

Por, ajo ka bërë foto ku në plan të parë ka pasur të pasmet e saj.

Komentet për fotot e saj kanë qenë më intersante, ndër të cilat spikat ai i bukuroshes tjetër shqiptare, Oriola Marashi. /GazetaExpress/