Meghan Markle zbulon takimin e parë me Kate Middleton: Isha me xhinse të grisura dhe zbathur - Gazeta Express
string(91) "meghan-markle-zbulon-takimin-e-pare-me-kate-middleton-isha-me-xhinse-te-grisura-dhe-zbathur"

Rozë

Gazeta Express

09/12/2022 12:28

Meghan Markle zbulon takimin e parë me Kate Middleton: Isha me xhinse të grisura dhe zbathur

Rozë

Gazeta Express

09/12/2022 12:28

Fansat mbretërorë shikuan tre episodet e para të dokumentarit të Princit Harry dhe Meghan Markle “Harry and Meghan”, i cili u publikua të enjten me shumë bujë.

Në dokumentarin e përmendur të Netflix, Harry dhe Meghan bënë disa referenca për Kate Middleton, dhe në episodin e dytë, Dukesha e Sussex foli për takimin e saj të parë me Kate. “E takova për herë të parë kur shkuam në darkë, mbaj mend që isha me xhinse të grisura dhe zbathur”, tha Meghan.

Lexo Edhe:

Teksa u shfaqën pamjet e William dhe Kate Middleton, ajo shtoi: “Fillova të kuptoj se formaliteti konfirmohet nga brenda dhe më pas ju mbyllni derën. Unë mund të pushoj tani, por ky formalitet vlen nga të dyja palët dhe kjo ishte një surprizë për mua”.

Imazhet e Kate u shfaqën gjatë gjithë episodeve fillestare, duke përfshirë një prej të cilave u ndoq nga paparacët përpara fejesës së saj me Princin William. Harry gjithashtu u duk se la të kuptohet për vështirësitë me të cilat ka hasur Kate teksa i referohej asaj që kanë duruar gratë që martohen në familjen mbretërore.

Ndërsa videoja e Princeshës Kate u shfaq në ekran, së bashku me një titull ku shkruhej: “Princesha në krizë”, Princi Harry tha: “Dhimbja dhe vuajtja e grave që martohen në këtë institucion, kjo furi… u tmerrova, nuk doja që historia të përsëritej. Më kujtohet se mendoja: “Si mund të gjej dikë që është i gatshëm dhe i aftë të durojë gjithçka që vjen me të qenit me mua?”./abcnews.al