Megan ribashkohet me James Lock - Gazeta Express
string(31) "megan-ribashkohet-me-james-lock"

Yjet

Gazeta Express

29/06/2022 21:25

Megan ribashkohet me James Lock

Yjet

Gazeta Express

29/06/2022 21:25

Megan Barton Hanson dhe James Lock janë ribashkuar përsëri pasi që janë parë dorë për dore në një udhëtim në shëtitoren e një hoteli në Costa del Sol

Megan Barton Hanson dhe James Lock kanë rindezur romancën e tyre të trazuar pasi që ata janë parë dorë për dore duke ecur në Costa del Sol.

Ish ylli i Love Islander (28) dhe ylli i Towie (35) më parë ishin ndarë në mars.

Por tani duket se ata kanë përtërirë romancën e tyre pasi që janë dukur të dashuruar në këtë dalje, me James që mkishte vënë dorën në bel të modeles së kolme. /GazetaExpress/