Megan mahnit me pozat e saj në të brendshme, heq dorë nga operacionet plastike - Gazeta Express
string(77) "megan-mahnit-me-pozat-e-saj-ne-te-brendshme-heq-dore-nga-operacionet-plastike"

Megan mahnit me pozat e saj në të brendshme, heq dorë nga operacionet plastike

Yjet

Gazeta Express

07/01/2022 21:59

Megan Barton Hanson ka bërë një fotosesion në të brendshme në të zeza për OnlyFans…pasi që tha se nuk do të bëjë me intervenime plastike në fytyrë

Megan Barton Hanson ka ngritur temperaturat të premten derisa ka bërë disa foto para pasqyrës në të brendshme të lëkurës ngjyrë të zezë.

Ish ylli i Love Island (27), e cila në fillim të javës tha se nuk do të bëjë më operacione plastike, ka treguar asetet e saj, gjoksin dhe ka bërë poza seksi në fotot e fundit.

Megan ka qenë në elementin e saj dhe duket se i ka pëlqyer vetja para pasqyrës derisa i ka thënë fansave të saj se ajo është duke u fotografuar për një fotosesion të ri për faqen erotike, OnlyFans. /GazetaExpress/