Megan Fox lënë nam më të dashurin në qytet - Gazeta Express

Megan Fox lënë nam më të dashurin në qytet

Yjet

Gazeta Express

02/06/2021 20:54

Megan Fox dhe Machine Gunn Kelly janë parë duke i puthur sot në qytet derisa ata nuk kishin të veshur as helmeta në një udhëtim me motoçikleta.

Ata kurrë nuk janë firkësuar asnjëherë ta shfaqin dashurinë që kanë me njëri-tjetrin.

Megan Fox ka bërë edhe një paraqitje publike derisa Machine Gun Kelly pas një incidenti me zyrtarët e ligjit ku ai ishte thënë se po voziste motoçikletën pa helmetë.

Aktorja 35 vjeçare ka treguar edhe të pasmet e saj seksi derisa ka shkëmbyer puthje me të dashurin e saj derisa më vonë ajo ka pasur një drekë romantike në Matsuhisa në Beverly Hills. /GazetaExpress/