Megan e tepron me fotot e saj të fundit - Gazeta Express

Megan e tepron me fotot e saj të fundit

Yjet

Gazeta Express

24/06/2021 23:28

Megan Thee Stallion ka treguar trupin e saj shumë seksi në bikine derisa ka paralajmëruar bashkëpunimin e saj me Fashion Nova

Megan Thee Stallion ka treguar trupin e saj seksi në një fotosesion me bikine derisa ka treguar se ka filluar një bashkëpunim të ri në fushën e modës.

Lexo Edhe:

Reperja (26) ka treguar disa foto derisa shtrihet buzë një pishine këtë të mërkurë.

Një ndër këto foto seksi është edhe një ku Megan shihet e shtrirë në krevat dhe ka bikini lateks. /GazetaExpress/