Megan, bie në sy nga fustani i saj provokativ - Gazeta Express
string(44) "megan-bie-ne-sy-nga-fustani-i-saj-provokativ"

Yjet

Gazeta Express

26/11/2021 20:48

Megan, bie në sy nga fustani i saj provokativ

Yjet

Gazeta Express

26/11/2021 20:48

Megan Barton Hanson ka rënë në sy mini fundin e saj rozë

Megan është dukur sensacionale e ku ka theksuar gjoksin e saj gjatë “Black Friday” në Britani.

Ish ylli i Love Island (27) ka treguar trupin e saj sensacional derisa ka bërë poza provokative para aparatit.

Biondja kaçurrele ka ndarë këto foto ku ka fundin që thekson këmbët e saj dhe kraharorin. /GazetaExpress/