Mediat serbe: Kjo është gazetarja kosovare më e bukura në Ballkan - Gazeta Express

Mediat serbe: Kjo është gazetarja kosovare më e bukura në Ballkan

Rozë

Gazeta Express

29/09/2020 18:24

Mediat serbe sot e kanë ngritur në qiell gazetaren kosovare të sportit, Elmira Sadrija, për të cilën thonë se është më e bukura në Ballkan.

Telegraf.rs shkruan sot se Sadrija shpesh shihet teksa raporton nga Stadiumi “Fadil Vokrri”, dhe se shfaqet me veshje që vënë në pah linjat trupore.

Ky vlerësim i Telegrafit serb për Elmira Sadrijan ka ardhur pas një përmbledhje që kanë bërë rreth gazetareve më të bukura të sportit në Ballkan.

Elmira Sadrija është gazetare e sportit në DigitAlb./Express/