Me verë në dorë, Albin Kurti pozon krah ish-miss Kosovës - Gazeta Express
string(55) "me-vere-ne-dore-albin-kurti-pozon-krah-ish-miss-kosoves"

Rozë

Gazeta Express

24/11/2022 13:57

Me verë në dorë, Albin Kurti pozon krah ish-miss Kosovës

Rozë

Gazeta Express

24/11/2022 13:57

Mbrëmjen e kaluar ish miss Kosova, Diellza Kolgeci, ishte pjesë e një eventi të rëndësishëm.

Kolgeci ka publikuar disa imazhe në profilin e saj në “Facebook” nga ndeja e organizuar nga “Beaujolais Nouveau” dhe ambasadori francez në Kosovë, Olivier Guerot.

Lexo Edhe:

Në fotografitë e publikuara, ajo shihet duke pozuar pranë Kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti.

Diellza edhe më tutje ka ndarë me ndjekësit e saj fotografi të tjera, ku duket se ia ka kaluar mirë nën shoqërinë e kryeministrit dhe figurave të tjera të rëndësisë së lartë në këtë event./Lajmi.net